Jednoduchá cesta k Vašemu právu

Mít svého rodinného právníka je výhra. Často kolem sebe slýchávám: „ještěže máme v rodině právníka….“ nebo „máme štěstí, náš syn/naše dcera studuje práva…“. Já takové štěstí nemám a vypadá to, že ještě dlouho mít nebudu :-). Dcera studuje jiný obor, nadějně vypadá synovec, ale ten je teprve na prvním stupni základní školy :-(.

Jelikož ne všichni mají to štěstí a získali právnický „jackpot“, hledali jsme pro naše klienty možnosti mít se na koho obrátit v případě, že potřebují právní služby. Můžeme sepsat životní pojištění, kde je v rámci doplňkového pojištění i služba právní ochrany (bohužel dosti omezená). Můžeme nabídnout i pojištění právní ochrany se všemi výhodami, viz tento článek. Bohužel se nám často stávalo a stává, že klienti řeší problém, až nastane. V rámci životního stylu to možná není úplně špatně, myšleno tím, nepřivolávat si problémy do života předem, ale v rámci tohoto pojištění to bohužel špatně je. Je to to samé jako např. u úrazu. Hledat úrazové pojištění se sádrou na ruce nelze. Nikdo Vás nepojistí, abyste za tuto zlomenou ruku dostali peníze… Úrazové pojištění je řešeno jako prevence – sepíšete smlouvu a až stane úraz, pojišťovna zaplatí. U pojištění D.A.S. to funguje stejně.

Není snadné lidi přeučit na prevenci, tak jsme šli jednodušší cestou. Našli jsme produkt – službu AVOGADO.

Avogado je právník kdykoli po ruce. A můžete tuto službu využít, i když ještě nemáte sjednanou smlouvu a potřebujete právní radu teď hned nebo v brzké době. Můžete mít „svého“ právníka online, nejste na řešení dané situace sami a nemusíte se ptát kamarádů, co oni si myslí a zda-li nemají někoho, kdo by Vám mohl pomoci.

Avogado můžete využít v oblasti bydlení, dluhů, úrazů, dopravní nehody, reklamací či práce. Pro ty, kteří si nedokáží představit, co by mohli řešit, nebo měli v životě štěstí a ještě nic neřešili, přináším pár životních situací, kdy se Avogado může hodit:

  • jdete do nájemního bydlení a potřebujete zkontrolovat nájemní smlouvu
  • kupujete/prodáváte rodinný dům a potřebujete poradit, na co si dát při koupi/prodeji pozor (např. na skryté vady..)
  • půjčíte si peníze a nevíte, jak to zvládnout, banka Vám dělá potíže a Vy nevíte, co s tím
  • stal se Vám úraz, za který nemůžete, a nevíte, na co vše podle občanského zákoníku máte právo
  • nevíte, co můžete žádat po viníkovi, který Vás poškodil
  • potřebujete vědět, jak zvládnout reklamaci do úspěšného konce
  • nastupujete do nové práce a nevíte, na co máte nárok
  • máte v zaměstnání problém či spory a nevíte, jak si s tím poradit
  • stal se Vám pracovní úraz a nevíte, na co máte nárok
  • měl jste za poslední 4 roky úraz v práci či při dopravní nehodě a finanční vyrovnání nedopadlo zrovna podle Vašich představ

Pokud Vám některá odrážka evokovala chuť mít svého právníka, máme pro Vás pozitivní zprávu.

Svého právníka mít můžete. A online 24 hodin. A nemusí na to padnout veškeré Vaše úspory. Naši klienti mají na tuto službu zvýhodněnou sazbu – za roční využívání služby zaplatíte jen 1490 Kč (což je úspora 68 %, standardní sazba na stránkách Avogada najdete cenu 4680 Kč/rok). Stojí to stejně jako tzv. blbostka a může Vám také ušetřit nejednu korunu. A pokud se Vám nedejbože stane úraz v práci či při dopravní nehodě, pak Vám tato služba pomůže získat nemalé finanční prostředky, které budete v dalších letech stoprocentně potřebovat.

 

Gabriela Zeisberger

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *